Eesti Masinatööstuse Liit

Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna   Ettevõtlusamet Budapesti TehnikaülikoolPiemonte IALLäti Masinatööstuse LiitAlfamicro Rootsi Kuninglik Tehnikaülikool

 

 

 

Esileht

Projekti tutvustus

 

Kasu ettevõtjale

Kasu haridusasutusele

Kutseomistus

Kontakt

Intranet>

Prototüüp

Esileht
  
Teated
Teadete arhiiv
Viited
INNOMET süsteemi kirjeldus
Projekti materjalid
Tutvustavad tegevused
 

Innomet helpdesk

Onlain abi andmete sisestamisel, monitooringul, analüüsil.

Helista

0,00 EEK


 Kasutusjuhend

 Ekspertvahend

 INNOMET I

 INNOMET EST
 
 

Uudised ja teated

 

Eesti Vabariigi Patendiamet registreeris 10.07.2007 kaubamärgi INNOMET klassides 9, 16, 35, 38, 41, 42 ning väljastas kaubamärgitunnistuse nr 44027. Kaubamärgi registreering kehtib kuni 10.07.2017. Eestis kuulub kaubamärk Tallinna Tehnikaülikoolile ja Eesti Masinatööstuse Liidule. 

 

 

 

 

 

24. mail külastas TTÜ-d Euroopa Kutseõppe Arenduskeskuse (Cedefop) töörühm. Innomet süsteemi arengut ja kasutusvõimalusi tutvustasid Jüri Riives (EML), Tauno Otto (TTÜ) ning Kirke Maar (Interact). Seminarile järgnes masinaehitusettevõtte Bestnet külastus.

 

 

 

 

 

 

TTÜ ja EML kaubamärgi "INNOMET" taotlus registreeriti Eesti Patendiametis ning on avaldatud Eesti Patendiameti ametlikus väljaandes "Eesti Kaubamärgileht" 5/2007 2. mail k.a.

Kaubamärgile on taodeldud kaitset klassides 9, 16, 35, 38, 41 ja 42. Intellektuaalomandialastes küsimustes esindab taotlejaid innovatsiooni- ja patendibüroo "Ustervall" Eesti ja Euroopa patendivolinik Sirje Kahu.

Taotlus esitati vastavalt projekti arendusstrateegiale patendiametisse juba 2006. aasta veebruaris.

 

 

 

 

 

 

22. märtsil toimus Meriton Grand Hotel Tallinnas INNOMET raamatu esitlus, mis oli ühtlasi ka projekti lõpuüritus. Ettekannetega esinesid Jüri Riives (MTÜ Eesti Masinatööstuse Liit)  - INNOMET: kellele ja milleks?, Tauno Otto (Tallinna Tehnikaülikool) - INNOMET raamat, Ingrid Hindrikson ja Jaanus Vahesalu (Tallinna Ettevõtlusamet). Õhkkond oli pidulik ning tänati ka projekti meeskonda tehtud töö eest.

Kohal olid ka Rootsi partneri KTH esindajad.

 

Pildid

 

 

8. veebruaril toimub Tallinna Ülikoolis infopäev "Leonardoga edasi - kuidas ja

kes?". Infopäeval tehakse kokkuvõte Leonardo da Vinci II programmi faasist, jagatakse kogemusi projektides osalemisest ning tutvustatakse uuendussiirde- ja õpirändeprojektides osalemise tingimusi.

Teiste seas peab ettekande teemal "Praktikult praktikule - kogemus Leonardo da Vinci projektis osalemisest" Tauno Otto, kes on Tallinna Tehnikaülikooli poolne koordinaator INNOMET II projektis.

 

Ajakavaga saad tutvuda siin

 

 

Eesti Leonardo Keskus autasustas Tallinna Tehnikaülikooli tänukirjaga parima Leonardo da Vinci arendusprojekti kodulehekülje eest ((www.innomet.ee/innomet). Tänukiri anti INNOMET II meeskonnaliikmetele üle 22. novembril 2006 haridusmessi EXPRO 2006 raames Taliinna Lillepaviljonis.

 

 

Tänukiri

 

 

19.-20. oktoobril kohtus INNOMET II meeskond viiendat korda Portugali väikelinnas Cascais`is. Põhitähelepanu koondus sel korral INNOMET infosüsteemile, selle arengule ja edasistele tegevustele. Lisaks olid arutluse all teemad, nagu INNOMET raamat, INNOMET sõnastik ning tavapäraselt ka teavitustööga seonduvad küsimused

Teisel päeval külastati tehnoloogiakeskust CENTIMFE Marinha Grande`s.

 

 

 

 

29.-30. juunil toimus neljas INNOMET II meeskonnakoosolek. Sedakorda Itaalias, väikelinnas nimega Verbania. Kohtumise peamisteks aruteluteemadeks kujunesid INNOMET süsteemi funktsionaalsus ning visioon projekti lõpus avaldatava INNOMET raamatust. Lisaks anti ülevaade tööpakett nr 3 tulemustest ja tööpakett nr 4 käimasolevatest tegevustest.

Järgmine, eelviimane, kohtumine leiab aset 19.-20. oktoobril Portugalis.

 

 

 

 

INNOMET II brošüür annab ülevaate projekti eesmärkidest ja tegevustest.

Projekti eesmärgiks on luua integreeritud inimressursside arendus- ja monitooringusüsteem masinaehituse, metallitööstuse ja aparaadiehituse sektori töötajate ja ettevõtjate innvatsioonipotentsiaali suurendamiseks.

Brošüür on inglise keeles.

 

 

 

 

 

Varasemad teated on saadaval teadete arhiivist

 

 
 
 
Külastusi: