eesti keeles
по-русски
 
in english
 
 
 
AVALEHT
KOOLITUSED
TUTVUSTUS
INFOSÜSTEEM
GALERII
MATERJALID
LINGID
KONTAKT
 

INNOMET infosüsteem

Login

Toetajad


Mai keskel toimusid regionaalsed meeskonnakoosolekud

Mai keskel toimusid regionaalsed koosolekud Tallinnas, Jõhvis ja Tartus. Tehti kokkuvõtted kevadhooaja tegevustest ja tulemustest.

 

 

Tallinnas said kokku Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Tööstushariduskeskuse, Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Lasnamäe Mehaanikakooli esindajad. Jõhvis kohtusid TTÜ Virumaa Kolledi, Narva Kutseõppekeskuse, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse ja Sillamäe Kutsekooli infokoordinaatorid. Tartus osalesid koosolekul Tartu ja Võrumaa Kutsehariduskeskuste poolsed koordinaatorid.

 

 

Peateemana olid arutluse all kevadperioodil toimunud koolitused. Tõdeti, et koolituste korraldamine on läinud ladusalt ning osavõtjad on pakutuga rahule jäänud. Samas toodi välja probleemid, mis korraldamisel ja läbiviimisel esinesid ning diskuteeriti, kuidas neid tulevikus vältida.

 

 

Tähelepanu juhiti ka haridusasutuste ja ettevõtete vahelise koostöö vajalikkusele ning arendamisele kui ka täiendkoolituse suuna tugevdamise võimalustele.

 

 

Mainekujunduse vallas on toimunud ettevõtete külastused ning avatud uste päevad haridusasutustes, mille raames on tutvustatud masinaehituse-, aparaadi- ja metallitööstussektori erialasid ning õppimisvõimalusi.

 

 

Sügisel omandavad lisaks koolituste korraldamisele suure tähtsuse kutseomistamised erinevatel ametialadel.

 

 

Täname võõrustajaid Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskust ja Tartu Linnavalitsust.

 

 

Uuesti kohtutakse 08. ja 09. juunil Tallinnas, kui toimub INNOMET infosüsteemi andmete sisestamise koolitus.

 

Innomet 2008
Kontaktandmed | Interact Projektid & Koolitus OÜ, Adamsoni 2, 10137 TALLINN. Tel/faks 653 3552, e-post annemai@interact.ee