eesti keeles
по-русски
 
in english
 
 
 
AVALEHT
KOOLITUSED
TUTVUSTUS
INFOSÜSTEEM
GALERII
MATERJALID
LINGID
KONTAKT
 

INNOMET infosüsteem

Login

Toetajad


Infosüsteemi tutvustus

INNOMET põhieesmärgiks on konkurentsivõimelise tööjõu kindlustamiseks internetipõhise integreeritud süsteemi loomine ja juurutamine. Integreeritud süsteem hõlmab kolme osapoolt:

  1. tööstusettevõtted
  2. haridusasutused
  3. kutseomistusorganid

Internetipõhine infosüsteem INNOMET ühendab ühistel lähtealustel nii haridusasutuste täiendkoolitusvõimalused kui ettevõtete tööjõuvajadused metalli-, masina- ja aparaaditööstuse valdkonnas. Üheks eesmärgiks on arendada välja kaasaja vajadusi arvestav haridusasutuste täiendkoolitussüsteem ja rakendada see läbi INNOMET süsteemi (kursuste pakkumine, õppeprogrammide kirjeldused, teostuste reklaam). Süsteem arendab praktilist koostööd koolitusvajaduste väljaselgitamise ja täienduskoolituste korraldamise teel.

INNOMET süsteemi jätkusuutliku arengu tagab pidev sektori inimressursside andmebaasi täiendamine ja koolitusvajaduste määramine ning info sisestamine haridusasutuste täiendkoolituspakkumiste kohta. Läbi süsteemi on kättesaadav ka kutseomistusalane info.

INNOMET projekt laieneb lisaks masinaehituse sektorile alates 2007. aastast ka ehituse, elektroonika, infotehnoloogia, puidutööstuse ja autoteeninduse sektoritesse.

 

 

Innomet 2008
Kontaktandmed | Interact Projektid & Koolitus OÜ, Adamsoni 2, 10137 TALLINN. Tel/faks 653 3552, e-post annemai@interact.ee