eesti keeles
по-русски
 
in english
 
 
 
AVALEHT
KOOLITUSED
TUTVUSTUS
INFOSÜSTEEM
GALERII
MATERJALID
LINGID
KONTAKT
 

INNOMET infosüsteem

Login

Toetajad






Meeskond

Projektijuhtimine

Jüri Riives

Projekti juhtivekspert

MTÜ Eesti Masinatööstuse Liidu juhatuse esimees

E-post: jyri@eestitalleks.ee

 

Kaia Lõun

Ettevõtete suuna alamprojektijuht

SA Innomet

E-post: kaia.loun@mail.ee

 

Markus Keerman

IT arenduse suuna alamprojektijuht

Alertix OÜ

E-post: markus@alertix.net


Annemai Mägi

Projektijuht

InterAct Projektid & Koolitus OÜ

E-post: annemai@interact.ee


Merle Murula

Projekti administraator (projekti raamatupidamine)

SA Innomet

E-post: merle@askele.ee

 

Anna Toots

Projekti assistent

InterAct Projektid & Koolitus OÜ

E-post: anna@interact.ee

 

Regionaalsed koordinaatorid

Jaanus Vahesalu

Tallinna ja Harjumaa regionaalne koordinaator

Tallinna Ettevõtlusamet

E-post: jaanus.vahesalu@tallinnlv.ee

 

Ingrid Hindrikson

Tallinna ja Harjumaa regionaalne koolitusjuht

Tallinna Ettevõtlusamet

E-post: ingrid.hindrikson@tallinnlv.ee

 

Kaili Ojamets

Lõuna-Eesti regionaalne koordinaator

Tartu Linnavalitsus (ettevõtluse osakond)

E-post: kaili@tartu.ee

 

Elari Kivisoo

Lõuna-Eesti regionaalse koordinaatori abi

Tartu Linnavalitsus (ettevõtluse osakond)

E-post: elari@tartu.ee

 

Margus Ilmjärv

Ida-Virumaa regionaalne koordinaator

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

E-post: margus@koda.ee

 

Saima Mänd

Lääne- ja Kesk-Eesti regionaalne koordinaator

SME Consult OÜ

E-post: saima@saima.ee

 

Koordinaatorid partnerkoolides

Ain Luik

Türi Tehnika- ja Maamajanduskooli koordinaator

E-post: marika@tyritmk.ee

 

Aivar Seeme

Võrumaa Kutsehariduskeskuse koordinaator

E-post: aivar.seeme@mail.ee

 

Aleksander Stepanov

Tallinna Tööstushariduskeskuse koordinaator

E-post: aleksander@tthk.ee

 

Andres Klaasmägi

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse koordinaator

E-post: andres.klaasmagi@ivk.edu.ee

 

Andrus Simberg

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse koordinaator

E-post: andrus.simberg@hariduskeskus.ee

 

Ann Neudorf

Tallinna Tehnikaülikooli koordinaator

E-post: ann@staff.ttu.ee  

 

Elo Viljus

Tallinna Tehnikakõrgkooli koordinaator

E-post: elo@tktk.ee

 

Jekaterina Nazarova

Sillamäe Kutsekooli koordinaator

E-post: sk33dir@hot.ee 
 

Kalmer Kand
Tartu Kutsehariduskeskuse koordinaator
E-post: kalmer.kand@khk.tartu.ee

Liilia Lopatko
Narva Kutseõppekeskuse koordinaator
E-post: Lilia.Lopatko@nvtc.ee

 

Mare Roosileht

Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa Kolledži koordinaator

E-post: mare.roosileht@gmail.com

 

Marika Tuga

Tallinna Kopli Ametikooli koordinaator

E-post: marika.tuga@kopliak.tln.edu.ee 


Raul Ammer
Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakooli koordinaator
E-post: raul.ammer@tlmk.ee

 

Uve Uustalu

Haapsalu Kutsehariduskeskuse koordinaator

E-post: uve.uustalu@hkhk.edu.ee

 

Innomet 2008
Kontaktandmed | Interact Projektid & Koolitus OÜ, Adamsoni 2, 10137 TALLINN. Tel/faks 653 3552, e-post annemai@interact.ee