eesti keeles
по-русски
 
in english
 
 
 
AVALEHT
KOOLITUSED
TUTVUSTUS
INFOSÜSTEEM
GALERII
MATERJALID
LINGID
KONTAKT
 

INNOMET infosüsteem

Login

Toetajad


Koolitused

Eesti Masinatööstuse Liidu poolt juhitava INNOMET-EST projekti raames on ettevõtetel võimalik koolitada oma töötajaid kuues sektoris: metalli- ja masinatööstuse, ehituse, elektroonika, infotehnoloogia, puidutööstuse ning autoteeninduse sektorites.

 

Koolitused toimuvad 14 projekti partnerkoolis (3 kõrgkooli, 11 kutseõppeasutust). Kokku toimub 39 koolitust. Ühe koolituse maht on 40 tundi. Näiteks toimuvad järgnevad koolitused: AUTOCAD, autotehnik, lukksepp, elektroonikatööstuse baaskursus, keevitaja I kutseeksami sooritamise ettevalmistav kursus, autodiagnostika, keevitusrobotid.

 

Projekti raames on koolitusel osalemine tasuta, kuid ei kaeta osalejate kulutusi transpordile, majutusele ja toitlustusele.

 

Registreerimine koolitustele toimub internetipõhiselt projekti kodulehe www.innomet.ee kaudu, kus menüüriba Päringud all paikneb Koolituskalender. Osalejate arv on piiratud.

Koolituskalendris on kättesaadav ka täpsem informatsioon koolituste kohta (sh. koolituse ajavahemik, õppekeel, kursuse eesmärk, osalejate arv). Lisaks projekti raames toimuvatele koolitustele leiate Koolituskalendrist partnerkoolide poolt pakutavad erinevad täiendõppekursused.

Innomet 2008
Kontaktandmed | Interact Projektid & Koolitus OÜ, Adamsoni 2, 10137 TALLINN. Tel/faks 653 3552, e-post annemai@interact.ee